WHEN THE MAGIC HAPPENS

INTENZIVNÍ 6 TÝDENNÍ PROGRAM

aktuální běh kurzu již probíhá

Všichni toužíme po tom, aby se nám zázračné, až magické okamžiky stávaly nejlépe každý den, a přesto směřujeme naději a očekáváme kouzla jen jeden den v roce – Štědrý večer. 
 
Pojď si vtělit tuto “MAGICKOU” energii do všedních dní, abys nemusela čekat jen na jeden, dva, tři dny v roce…
Co nám brání mít “Vánoce každý den”?
1. Pocit, že nemůžeme.
2. Limitující přesvědčení.
3. Neustále klesající a stoupající energie, podle toho, jakou máme náladu.
4. Strach že to nepůjde.
5. Strach, že se to naopak stane skutečností, a co budeme dělat pak.
6. Nedostatek odvahy.
7. Nedostatek podpory.
A my sami…

JAK TI MŮŽE POMOCI 6 TÝDENNÍ PROGRAM 
When the magic happens?

V malé skupince žen se zaměříme na konkrétní limity, které brání na tvé cestě a okamžitě je budeme transformovat na pozitivní verzi limitu – na tvou výzvu k akci, v které Tě ve skupince podpoříme. 

Už ti nemusí chybět odvaha, podpora ani Ti nemusí bránit klesající energie a nestabilní víra v sama sebe. Všechny ženy tady budou pro sebe navzájem. Naše individuální setkání tě také nemine.

Ovládni svou energii, strachy i pochyby ve svůj prospěch a konečně vstup do prostoru, kde můžeš tvořit své “magické chvilky” každý den.

CO OBDRŽÍŠ ZA 6 TÝDNŮ A ZAKTIVUJEŠ SI VE SVÉM ŽIVOTĚ?

❆ 3 setkání v intimní uzavřené skupině online
1 individuální setkání s Anetou (90 min)
6 týdnů v intimní uzavřené skupině na FB
Individuální podpora na MSG
❆ Držení emoční stability celé skupiny a každodenní pročištění bloků

Cena: 7.000 Kč + DPH

Program se od individuální spolupráce liší podporou a energetizací ve skupině a také tím, že nemusíš sama pokládat otázky, ale odpovědi ti přijdou skrz ostatní členky programu, aniž bys o to usilovala. Práce probíhá na několika úrovních. Zároveň nepřijdeš o individuální setkání.

Nový běh kurzu bude probíhat po jeho vyhlášení.  Hlavní obsah bude dostupný v soukromé FB skupině.  Stisknutím tlačítka “Chci zažívat kouzla každý den” se dostaneš na prodejní stránku kurzu na Simpleshop.cz. Po připsání platby obdržíš veškeré potřebné informace ke kurzu a odkaz na soukromou FB skupinu.

Pro jakýkoli dotaz o programu mi napiš na: aneta.nozar@gmail.com

Nebo si se mnou domluv svůj call zdarma na 30 minut. 

O MNĚ

Jsem Aneta Nozarová, mentorka úspěšných žen v lehkosti a transformační koučka s celostním přístupem.

Pomáhám ženám nalézt svou lehkost v životě i jejich podnikání. Přes  zpracování vnitřních limitů si nastavujeme svou maximální hodnoty. 

Výsledkem pak i pro Tebe může být odblokování tvých přesvědčení, bloků a překážek ve tvé hlavě, které tě posune na tvé cestě, kterou chceš jít v souladu s tvým vnitřním hlasem. A ke spokojenosti, radosti a lehkosti v osobním i pracovním životě.

Aneta Nozarová, sama, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

#CLIENTSLOVE

“Anet, souzním s tvojí energií. Vyzařuješ klid a jistotu, máš balanc v osobním životě a podnikání. Jsi pro mě velkou inspirací. Sdílením vlastní zkušenosti. 

Pomohla jsi mi uvědomit si, kam dávám svou energii a zaměřit se na to. Organizace času, jak to poskládat, abych vše stihla a zároveň byla v souladu se sebou, v klidu a měla dostatek energie. 

 Tvé jedinečné spojení “síly” a “lásky” – to se musí prostě zažít. 
Děkuji Anet, za vše.”

Hanka

Tvůj styl je takový osobní, otázky dáváš fakt na tělo, jeden se nad nimi musí hodně zamyslet.

Už tady nacházím hodně uvědomění, i když jsem na začátku. 

Snažím se zklidnit, v tom klidu nacházím myšlenky a lépe se mi uspořádávají, pak se mi lépe pracuje. Taky jsem otevřenější a přímá a ve výsledku si tím šetřím tunu energie i času.

Těším se na delší spolupráci:)

Hana

“Anet, krásný den, Vy jste úžasná.

Pro mě bylo opravdu velmi zásadní naučit se vnímat duši. Vždy když někdo řekl navnímejte se, nevěděla jsem jak poznat co je duše, co je hlava. Tohle bylo opravdu pro mě veliké aha. 

Na svém strachu, limitu pracuji, čistím se, ale je taky pravda, ze v podnikání jsme se vlastně neposunula. Vždy jsem na tom stejně a ne a ne přijít proč to tak je, co mě blokuje? Ale je pravda, že aspoň sdílím s větším klidem. A o to jde.”

Veronika

Pro jakýkoli dotaz o programu mi napiš na: aneta.nozar@gmail.com

.