WHEN THE MAGIC HAPPENS

INTENZIVNÍ 6 TÝDENNÍ PROGRAM

Aktuální běh již proběhl. Zajímá tě tento program?

Pak se přihlas na čekací listinu.

Všichni toužíme po tom, aby se nám zázračné, až magické okamžiky stávaly nejlépe každý den, a přesto směřujeme naději a očekáváme kouzla jen jeden den v roce – Štědrý večer. 
 
Pojď si vtělit tuto “MAGICKOU” energii do všedních dní, abys nemusela čekat jen na jeden, dva, tři dny v roce…
Co nám brání mít “Vánoce každý den”?
1. Pocit, že nemůžeme.
2. Limitující přesvědčení.
3. Neustále klesající a stoupající energie, podle toho, jakou máme náladu.
4. Strach že to nepůjde.
5. Strach, že se to naopak stane skutečností, a co budeme dělat pak.
6. Nedostatek odvahy.
7. Nedostatek podpory.
A my sami…

JAK TI MŮŽE POMOCI 6 TÝDENNÍ PROGRAM 
When the magic happens?

V malé skupince žen se zaměříme na konkrétní limity, které brání na tvé cestě a okamžitě je budeme transformovat na pozitivní verzi limitu – na tvou výzvu k akci, v které Tě ve skupince podpoříme. 

Už ti nemusí chybět odvaha, podpora ani Ti nemusí bránit klesající energie a nestabilní víra v sama sebe. Všechny ženy tady budou pro sebe navzájem. Naše individuální setkání tě také nemine.

Ovládni svou energii, strachy i pochyby ve svůj prospěch a konečně vstup do prostoru, kde můžeš tvořit své “magické chvilky” každý den.

CO OBDRŽÍŠ ZA 6 TÝDNŮ A ZAKTIVUJEŠ SI VE SVÉM ŽIVOTĚ?

❆ 3 setkání v intimní uzavřené skupině online
1 individuální setkání s Anetou (90 min)
6 týdnů v intimní uzavřené skupině na FB
Individuální podpora na MSG
❆ Držení emoční stability celé skupiny a každodenní pročištění bloků

Cena: 7.000 Kč + DPH

Program se od individuální spolupráce liší podporou a energetizací ve skupině a také tím, že nemusíš sama pokládat otázky, ale odpovědi ti přijdou skrz ostatní členky programu, aniž bys o to usilovala. Práce probíhá na několika úrovních. Zároveň nepřijdeš o individuální setkání.

Nový běh kurzu bude probíhat po jeho vyhlášení.  Hlavní obsah bude dostupný v soukromé FB skupině.  Stisknutím tlačítka “Chci zažívat kouzla každý den” se dostaneš na prodejní stránku kurzu na Simpleshop.cz. Po připsání platby obdržíš veškeré potřebné informace ke kurzu a odkaz na soukromou FB skupinu.

Pro jakýkoli dotaz o programu mi napiš na: aneta.nozar@gmail.com

Nebo si se mnou domluv svůj call zdarma na 30 minut. 

O MNĚ

Jsem Aneta Nozarová, mentorka úspěšných žen v lehkosti a transformační koučka s celostním přístupem.

Pomáhám ženám nalézt svou lehkost v životě i jejich podnikání. Přes  zpracování vnitřních limitů si nastavujeme svou maximální hodnoty. 

Výsledkem pak i pro Tebe může být odblokování tvých přesvědčení, bloků a překážek ve tvé hlavě, které tě posune na tvé cestě, kterou chceš jít v souladu s tvým vnitřním hlasem. A ke spokojenosti, radosti a lehkosti v osobním i pracovním životě.

Aneta Nozarová, sama, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

#CLIENTSLOVE

V čem byl pro účastnice poslední programu jejich osobní “MAGIC”?

Dostat se hloubky svojí duše, porozumět jí…”
“Začala jsem naslouchat sama sobě. Konečně….”
“Anetko v tom uvědomění si toho magic v sobě té síly...”
Pohoda – flow – žádné musím udělat ty a ty úkoly, ale nechání se inspirovat otázkami a tématy, sdílet, podívat se na to co mě brzdí takovým příjemným způsobem…”
“Že vědomě žiju, žiju v přítomnosti….”

Jak celý program a jeho přínos popisují ženy, které ho zažily?

“Byla jsem úplně rozstřelená, nespokojená, unavená, v beznaději. Stála jsem a vlastně nevěděla co se děje, kudy a kam mám jít, nic se mi nedařilo, ani mě netěšilo, možná jsem byla i vyhořelá.

Pro mě měla tahle výzva obrovský přínos, obrovský posun ve všech rovinách.

Porozuměla jsem svým emocím, umím se na dívat na spoustu věcí z nadhledu, porozuměla jsem svojí duši i tělu, teď vím, proč je tak důležité být v souladu, proč je tak důležité se zastavit, zklidnit, zameditovat, dýchat, nejít proti a na sílu.

Anetko moc děkuji, za to, kolik jsi nám tady dala, ze sebe ! Možná ani nevíš jak moc si toho vážím. Pro mě to bylo krásných šest týdnů nalezení sama sebe. A to je prostě nejvíc …”

Hanka J.

“Anetko, moc děkuju, že jsem tu mohla být. Můj záměr se plní až neuvěřitelně, i v hmotné realitě. Chtěla jsem si “uklidit” v sobě i kolem sebe, pustit staré, pocítit uvolnění. A mám nový počítač, nové spolupráce, rýsuje se mi, jak některé věci dělat nově…

Nikdy jsem v rámci seberozvoje nepopsala tolik stránek a neodpověděla si na tolik náročných otázek. Jen 6 týdnů a tolik změn.

Bavila mě celá dynamika programu – sebekoučovací otázky často bolely, ale když jsem k sobě byla pravdivá, velmi rychle přišlo pochopení a úleva.

Díky skupinových hovorům jsem si uvědomila všechny polarity uvnitř sebe a naučila se rozlišovat, když některá potřebuje pozornost. A na individuálním sezení jsem odložila masku, za kterou jsem se léta zbaběle schovávala, abych udělala další krok k mému být viděna a slyšena.”

Petra V.

Program mi pomohl ještě více se navrátit sama k sobě, jak já to mám u sebe, a odtud pak vnímat okolí.

Mluvit a jednat tak, jak to cítím já a díky tomu odbourat bloky které mi ještě někdy bránily v efektivní komunikaci s druhými.

Individuální hovor mi pomohl najít a odbourat další bloky které si nesu z mých předků nebo z minulých událostí, které jsem třeba jako malá nemohla dostatečně efektivně vnímat.

A tak jsem zase o něco lehčí. 🙂 “

Veronika L.

Pro jakýkoli dotaz o programu mi napiš na: aneta.nozar@gmail.com

.