#CLIENTSLOVE

#CLIENTSLOVE

“Jestli se cítíš na expanzi svého života a máš chuť se otevřít & přijmout více hojnosti všeho druhu, spoj se s Anetou. Provede Tě láskyplně & empaticky & pevně k sobě sama. Pomůže Ti zbavit se toho, co k Tobě nepatří, a tak si vytvořit prostor pro to nové, pro to pravé. To všechno v energii, která Tě povzbudí i utěší – právě tak, jak budeš potřebovat. Pak už to bude jen na Tobě.”

Lucie Navaro

“Zkušenost s Anetou mě hodně pozitivně překvapila, zejména hodně otázek pro sebe samu. Na začátku jsem vůbec netušila, jak moc do hloubky se dostaneme, a trochu jsem se toho nejprve zalekla, ale Anetino provázení a sdílení mi hodně pomohlo v tom nebát se tyto témata otevřít a posunout se blíže k naplnění toho, co skutečně chci dělat a jak chci žít. Moc se mi naše setkávání líbila, oceňuji dobře promyšlený přístup a hluboké osobní rozhovory při hledání cesty.”

Karla

“Od Anet mám vypracovanou mapu duše. Je až neuvěřitelné, jak všechno sedí a jak moc jsem se s mapou ztotožnila. Určitě mi to pomohlo uvědomit si určité souvislosti v mém životě a hlavně jakou mám životní cestu. Anet má úžasný lidský přístup a nekonečně mnoho pozitivní energie, spolupráce s ní je jedna velká radost!”

Barbora Peslová

“Dostala jsem doporučení od mé kamarádky, vyzkoušela jsem první zkušební konzultaci a byla jsem nadšená.  To je můj příběh, jak jsem se dostala k Anet. Pořád jsem zvažovala, zda-li je v této nejisté době moudré, investovat peníze do seberozvoje. Nakonec jsem se rozhodla, že půjdu dokonce do měsíčního programu s Anet, a rozhodně toho nelituji. Bylo to úlevné, měla jsem pocit, že mi konečně někdo svítí na cestu.”  

Viktorie Schrotterová
terapeutka a masérka

“Na Anet jsem narazila úplně náhodou. Nic konkrétního jsem v té době v sobě neřešila. Nic mě vědomě v zásadě netížilo. To jsem ale ještě netušila, co všechno objevím!

Vše začalo kurzem Limitující přesvědčení, který tehdy vedla Anet zdarma. Přišlo mi úplně neuvěřitelné, kolik pozornosti a podpory nám v kurzu věnovala. Za čtyři týdny jsem v sobě přišla na neuvěřitelné věci, jejichž hloubku jsem předtím vůbec netušila. Navíc mě u Anet oslovila její ohromná síla její osobnosti.  A proto jsem se rozhodla si po kurzu objednat ještě několik osobních setkání. Setkání, která mi pomohla na sobě dál pracovat. Očistit to, co nejsem já.”

Veronika Lauberová

“Jak jsem tušila od začátku, tato přesvědčení nejsou jen o penězích, ale především o sebehodnotě – o vlastním přístupu sama k sobě. Ačkoli jsem se na to téma už dívala víckrát, objevila jsem díky Tvému kurzu nové úhly a zákoutí, a mimo jiné jsem znovu objevila tu myšlenku, že nemusím být na sebe přísná, abych se moha mít dobře. Děkuji za všechny otázky a zamyšlení, kterými jsme si prošly.” 

Katka

“Koučink s Anet mi moc pomohl ve rozpouštění vzorců, které mi bránily být sama sebou a naplno se projevit. Díky ní jsem sebevědomější a více ve své síle. Vyčistily jsme blokující vzorce v oblasti financí, rodové zátěže, sebe-sabotující vzorce, které mi bránily v přílivu klientů a v úspěšném podnikání. Moc děkuji a doporučuji.”  

Klára Šmídová
podnikající maminka

“Kurz o prekonávaní finančných limitov mi otvoril oči. Uvedomila som si, ako veľmi môže moje denné nastavenie mysle a práca na sebe vplývať na moju celkovú spokojnosť v živote. A ako táto spokojnosť a správne nastavenie mysle veľmi vplýva na oblasť financií a hojnosti.Vďaka kurzu som zistila, aké bloky ma držia pri zemi, čo z minulosti potrebujem vyliečiť aj ako na sebe pracovať do budúcna. Cítim sa slobodnejšie a ľahšie a robím akčné kroky k dosiahnutiu svojho vysnívaného života. Anetka je veľmi príjemná a empatická žena, ktorej skutočnú podporu a záujem budete cítiť aj na diaľku.”

Katarína Vaněčková

“Doposud jsem netušila, jak pracovat se svými limity. Díky Anetě jsem si ujasnila svá limitující přesvědčení a naučila jsem se s nimi pracovat. Uvědomila jsem si, že i malý krok vpřed, může vést k velkým cílům. Aneta mi umožnila poznat jak se sebou pracovat. Odnáším si také první zkušenost s EST čištěním. za co jsem moc vděčná.”

Markéta

“Já si i teď uvědomuji tu změnu, kterou jsem díky tobě ušla a vnímám to u sebe a žene mě to jít dál. Jak rozjetý vlak, nezastavuji, protože se už nechci ohlížet na ostatní a jít k nim se strachem. Proto jsi mi přišla do života.” 

Tessa Nikodem
Beauty care pro ženy

“Podarilo sa mi otvorit oči. Uvedomila som si, ako veľmi môže moje denné nastavenie mysle a práca na sebe vplývať na moju celkovú spokojnosť v živote. A ako táto spokojnosť a správne nastavenie mysle veľmi vplýva na oblasť financií a hojnosti. Anetka prevádza pomocou trefných otázok a pokiaľ jej to dovolíte a pokiaľ to dovolíte
najmä sebe, vydoluje z vás presne to, čo pre váš posun potrebujete. Vďaka ní som zistila, aké bloky ma držia pri zemi, čo z minulosti potrebujem vyliečiť aj ako na sebe pracovať do budúcna. Cítim sa slobodnejšie a ľahšie a robím akčné kroky k dosiahnutiu svojho vysnívaného života.

Anetka je veľmi príjemná a empatická žena, ktorej skutočnú podporu a záujem budete cítiť aj na diaľku. Aneta umí vystihnout to, co se třeba i bojíme vyslovit. Dokáže tě nasměrovat, co je třeba vyčistit, aby ses posunula ve svém vědomí dál. Ukáže ti, že ty jsi tvůrkyně své reality. Podíváš se na sebe z jiné stránky, uvidíš propojení mezi sebou a tím, co se okolo tebe a tobě ukazuje. Aneta čerpá že svých osobních zkušeností a citlivě je převádí do péče. Velmi oceňuji její otevřenost a osobní zájem. Pokud chce člověk pracovat na sobě, je Anetka skvělý průvodce pro méně zkušené i ty zkušenější.” 

Tereza

“Bez nějakého očekávání jsem poskytl datum a místo narození a o to větší bylo moje překvapeni, když jsem obdržel mapu duše. Neuvěřitelné, jak to sedí! Rozebírali jsme to pak s Anetou osobně. Moc příjemné a pozitivní setkání a povídání jak spojit moji duši s mými racionálními plány budoucnosti. Určitě to bylo povzbudivé, objevné a příjemné.”

Jan Lepeška
CEO nadnárodní firmy

“Mapa duše je úžasný produkt, který mi v mém životě ukázal další cestu, konkrétně co se týče mého podnikání. Pomohl mi uvědomit si, kdo jsem a přijmout se taková jaká jsem. Pokud stojíte ve svém životě na rozcestí a rozhodujete se, kam dál, chcete si třeba více porozumět, tento produkt vám ukáže cestu. Rozhodně doporučuji!”

Lucie Lindová
Freelancerka, zakladatelka e-shopu Energetické čištění prostor

“Milá Anet, díky moc za meditaci. Bylo to tak zvláštní, přitom úžasné! Pořád ten obraz vidím, teď si ho chci nechat namalovat. Také mi hodně pomohl Tvůj následný výklad, protože některé věci by mi nejspíš “docvakly” až za hodně dlouho, ale jakmile jsi to říkala, věděla jsem, že to je ono. Opravdu hodně to pro mě znamenalo. Jsem moc ráda, že jsem si to sezení u Tebe objednala a doporučuji to každému! Děkuji 🙏

Táňa
alternativní a holistický kouč

“S Anet jsem absolvovala hodinu čisté radosti. Rozkrývaly jsme spolu moje letité kostlivce, rodové linie nemocí a obětí. Aneta je velmi citlivá, příjemná, usměvavá a s jemností sobě vlastní hladí. Uvědomila jsem si, jaké ovoce nese moje několikaletá práce na sobě, Anetka mi pomohla se v tom zorientovat. Děkuji.”

Helena Konečná, H- Ellen
Fotografka

“Nabidka Anetinych sluzeb je sita klientovi na miru. Vyzkousela jsem jogovou terapii zakoncenou meditaci a masazi a vysledek predcil ma ocekavani. Aneta se dokaze “nacitit” na klienta, identifikovat jeho aktualni potreby a doprat mu skvely fyzicky i psychicky zazitek. Anetinych sluzeb budu vyuzivat pravidelne a mohu vrele doporucit vsem, jez hledaji individualni a soucasne profesionalni pristup.”

Martina Zlámalíková
HR analyst, maminka na mateřské

Spojte se se mnou