zážitkový 14deNní program zdarma

Přenastav svou hodnotu, abys zvýšila svou cenu.

A konečně začni žít v lehkosti...

Schází Ti větší svoboda, prostor a čas pro sebe v životě i podnikání?

Připoj se zdarma do uzavřené FB skupiny
14. - 28.6.2023

.
MYSLÍŠ SI, ŽE NEMŮŽEŠ NASTAVIT JEŠTĚ LEPŠÍ CENU ZA SVÉ SLUŽBY? Brzdí tě víc tvá hlava, než cena tvé konkurence a zkušenosti, které stojí za tebou? JAKOU CENU MÁ TVOJE SEBE-HODNOTA NA TVŮJ VOLNÝ ČAS, PROSTOR A LEHKOST V ŽIVOTĚ I PODNIKÁNÍ? Jak tvá finanční nesvoboda ovlivňuje tvou životní svobodu? A dovol si lehkost ve svém životě i podnikání.

Pojď to společně rozklíčovat a sebevědomě se postavit za svou novou cenu i dovolenou lehkost ve svém životě i podnikání.

Zažiješ individuální i skupinovou podporu

4 live celovečerní vysílání, hluboké odpovědi na každodenní sebecoachingové otázky, živé meditace a dechové techniky v praxi.
 
Termíny vysílání: 
19.6. pondělí od 19.30 hod
22.6. čtvrtek od 19.30 hod
26.6. pondělí od 19.30 hod
28.6. středa od 19.30 hod
 
Všechny vysílání budou ponechány ve skupině ke zhlédnutí až do 14.7.2023.

Jsem ANETA NOZAROVÁ,
mentorka úspěšných žen v lehkosti.

Poslední dobou se všímám, že jedna z hlavních faktorů, co ještě ženám brání k úspěchu a žití v lehkosti, je jejich nastavená cena.
 
Drží se tak nevědomě stále v zajetém a v ne úplně funkčním kolečku, kde je potlačená svoboda.  To platí pro ženy podnikající i zaměstnané.
 
Zatím, co finanční svoboda Ti dává svobodu celkovou, uvolní ti ruce na prožívání v lehkosti, což není nevydělávání, ale pravý opak. Zvednutí ceny. To celé Ti uvolní prostor na čas s partnerem a kvalitní chvíle s rodinou. Vytvoří čas a prostor pro tebe, kde budeš moci začít rapidně růst a to v souladu se sebou. Konečně uděláš zásadní rozhodnutí, které odkládáš a nemělas na něj energii. Nastolíš lepší rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. 
 
O všem co mě posunulo, kde se inspiruji a celou mou životní cestu si můžeš přečíst tady.

#clientslove

“Nejen, že mám více peněz na vysněný byt, kterým si plníme jako rodina přání, ale ještě k tomu už mám jen ideální klienty, kteří jsou zaměření jen na strategii, kterou jsem chtěla dělat. Nevěřila jsem, že se to může stát, přitom poslední dny ani moc nepracuji, ale naopak si užívám klidu a času pro sebe a rodinu. Nevím jak, ale zapadá to do sebe, jen si to užívám, jak to jede, a neřeším.” 

“Jestli chceš, aby se něco stalo, musíš si srovnat a změnit úroveň. Přesťaň viset tam, kde už dávno nechceš být a kde čekáš jen až…”