Aneta Nozarová, mentorka, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body,, joga,

Pomáhám ženám nalézt svou lehkost v životě i jejich podnikání. Přes zpracování vnitřních limitů si nastavuješ svou maximální hodnotu, která zaručí tvou finanční nezávislost, v zápětí hned se svou emoční i zdravotní svobodou. 

Společně zjednodušujeme, s tím automatizujeme procesy, abys měla čas, jen taky být, a ne jen stále, třeba i neefektivně, něco dělat.

Jsem mentorka úspěšných žen v lehkosti. Zakladatelka „EMPOWERED WOMEN programu“.

Spojuji práci s tělem a duší pomocí metod NLP, psychologie a řady dalších metod na míru klientkám.

Jsem maminka, spokojená partnerka i podnikatelka, která odešla za svým posláním a voláním srdce.

Proč Empowered Women program ?

Jako ženy, matky máme neuvěřitelné organizační i time-managementové schopnosti. Co ale často nemáme je:

 • podpora ve společnosti, a často i doma,
 • nedostatek času na všechny své lásky, 
 • v neposlední řadě i nedostatek financí,
 • a prostoru na to se seberealizovat v plném rozsahu. 

Proto tato “urychlující” metoda jít přesně za svým JÁ, svou vizí a cílem … Podívej se do skupiny tady.

Jak ?

Dlouhodobě mě i mým klientům funguje osvědčené Paretovo pravidlo, a to za 20% vstupů (námahy) získat 80% výstupů (zisků). Nebo taky získat mnohonásobně více a jednorázově při jen dvojíté námaze. Ne mnohonásobné námaze, která z časového i energetického hlediska  pro podnikající ženy a matky není stejně ani možná. To by den musel mít 240 hodin:)

Buď si jistá svou hodnotou, pracuj na ní, tak jako má růst i tvá cena za tvé služby

Moje filozofie

ŽÍT ŽIVOT  V SOULADU SAMA SE SEBOU, V HOJNOSTI, LÁSCE a VE SVÉM POSLÁNÍ…

Dovolit si být sama sebou a současně žít v rovnováze a souladu s celkem, který nás obklopuje.

Terapeutická lektorka jógy, twin flame coach, milovnice běhu, meditace a přírody. Cestovatelka, propojovatelka lidí, směrů, kultur i vyznání tělem i duší.

Jsem maminka, přítelkyně a podnikatelka. Poslední dva roky jsem si další fází transformace prošla i já a musím říct, že to opět stálo za to.  

Věnuji se práci se ženami, které hledají nebo přestaly slyšet svůj vnitřní hlas. Tyto ženy vědí, co chtějí a tak se snaží svému vnitřnímu hlasu opět důvěřovat. Spolupracuji se ženami, které již podnikají, nebo s podnikáním začínají a chtějí kráčet po své vlastní cestě.

Aneta Nozarová, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

Jako holka jsem chodila na základní jazykovou školu a už tehdy jsem směřovala spíše do světa než na vesnici, odkud pocházím. Příroda mě provází na každém kroku. Chtěla jsem už jako dítě objevovat dálky, proto jsem už v 11 letech a poté ještě několikrát absolvovala jazykové kurzy v Anglii. Už samotné setkávání s jinými kulturami a studenty z celého světa bylo pro dospívající holku fascinující.

Ovšem v tu dobu jsem už měla první problémy s výkyvem váhy a poté u mě nastala cesta hubnutí, která se nakonec ustabilizovala až jógou. Mezitím jsem na tom nebyla úplně nejlépe, protože mi v období, kdy holky sní o světě a klucích, operovali vyhřezlou ploténku v páteři a mě nakonec nezbylo nic jiného, než se znovu naučit chodit. 

Aneta Nozarová, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

Abych podpořila rodinný business, šla jsem střední školu studovat až do Pardubic – daleko od domova, škol které by se věnovali zpracování mouky a potravinářství prostě moc není. 

Vysoká škola už ale byla srdcovka. Provozní ekonomie na ČZU v Praze mi sedla a v tu chvíli jsem si říkala, že přesně vím, co budu dělat. 

Na konci 4. ročníku jsem absolvovala stáž, která stála za to – Summer Internship v AHOLD Czech Republic na téma Bakery Department, prognóza a vývoj, jehož závěry byly poslány a prezentovány před holandskou centrálou.

Bohužel jak už to občas bývá, člověk míní, život mění... a v té době mi opět začaly zdravotní problémy (současně po vysazení užívání hormonální antikoncepce) a  vyšetření nakonec ukázalo nezhoubný nádor na hypofýze. Čekalo se, jaký bude vývoj nádoru. 

Tehdy jsem se rozhodla, že jestli chci ještě někdy vycestovat, chci to udělat hned. A tak jsem po skončení VŠ vyrazila na roční studium angličtiny do Austrálie, s vidinou, že procestuji kus světa.

Aneta Nozarová, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

Žila jsem v Sydney, přes den se učila Business English a večer pracovala jako obsluha v plážové restauraci, a když vzácně vyšel čas, tak běhala kolem Bondy Beach – jedné z nejznámějších pláží na světě. Až tady naplno propadla józe a zdravému australskému stylu života. 

Navštívila jsem také všechny okolní města i země (Fiji) a právě toto beru jako největší životní zkušenost a největší CESTU SEBEPOZNÁNÍ. Při návratu domů do Evropy ještě pobyla v Asii, na Bali, Malajsii, Singapuru a Srý Lance, kde jsem čerpala jógové dovednosti.

Po návratu zpět do rodinné firmy začala jako marketingový specialista, společně se zbytkem rodiny se dohodli na razantní změně původního loga i k jiným novým zásadním krokům společnosti a čelili tak velkému neznámu.

Už po návratu ze zahraničí jsem absolvovala několik kurzů a školení na téma leadershipu, marketingu, retailu, brandingu značky.  Poté se mi povedlo otěhotnět, nádor se dostal do remise a já věděla, že chci kráčet dál a rozvíjet se, ruku v ruce se sebou a svou dcerou.

Aneta Nozarová, blog, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

Společně s podobně smýšlejícími  ženami vytvořila značku konference WO.men, jejímž principem bylo podporovat ženy v jejich záměru  a zvyšovat jejich sebevědomí a potenciál. Chodila na akce Business & Profesional Women ČR a dostala se do programu Equilibrium pořádané Britskou obchodní komorou, kde dostala svého mentora (Nejvyšší manager nadnárodní společnosti) pro rozvoj kariéry a ostatních životních cílů.

Od té doby, co jsem se stala i podruhé mámou, se můj pohled na svět zase o kousek proměnil. Navíc vlastní podnikání přineslo neskutečný posun vlastních hranic a nastavení.  Věřím, že každý máme své limity jen ve své hlavě. A pokud se chcete posouvat a kráčet za tím, co opravdu chceme, bude to přesně takové, jaké si to nastavíme ve své hlavě. 

Aneta Nozarová, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

Věnuji se individuálním i skupinovým mentoringům.

Začít můžeš i ty, stačí si rezervovat nezávazný hovor, kde to všechno spolu můžeme probrat.  Nebo mi jednoduše napiš.

Když to shrnu, jaké jsou tedy mé zkušenosti?

 • Fisaf Yoga Instructor, Specializace: Hatha jóga, Vinjása a Těhotenská jóga (2019)
 • MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) 8-mi týdenní program 
  u certifikovaného lektora Michala Dvořáka, Praha (2019)
 • Science of Happiness, 47 hodin, Online, UC Berkeley, Dacher Keltner, Ph. D., Emiliana Simon-Thomas, Ph. D. (2017)
 • Transformation Life Coach Certification, Transformation Academy USA, Online Course (2020)
 • Holistic Health and Wellness Coach, Holistic Coach Academy, Online Course by Louise Anne Maurice (2020)
 • RMT CORE 100 training ROBBINSON – MADANES coaching program – probíhající online (2020)
 • Buddhism and Modern Psychology, Princeton University, Online by Robert Wright (2020)
 • NLP koučink – kompletní kurz, Mgr. Daniela Kalvodová, Seduo Online kurz 2021

 • Beyond NLP Master Practitioner iGNLP™ iGCLC™ Certified training in System Thinking and 4D coaching techniques, Matt Barnett, Udemy Online kurz 2021

 • Acredited Professional Spirituality Coach, Udemy, Online Course by Dr. Karen E Wells Instructor (2020)
 • EST  2 stupně (Energetická Spirituální Terapie), Alessandra Lanzafame, Online kurz 2020
 • Mapa Duše Proffesional Certification (Soul Design), Alessandra Lanzafame, Online kurz a školení (2020)

Profesionální školení pro vysoký a střední management, Exportní poradce,  Marketingové semináře a Workshopy, Brand Management, Website a Social management, Corporate identity – bývalý jednatel společnosti Kompek a nyní Exportní manager spol. s r.o.

Jaké mám další sebezkušenosti v rámci programů?
 • BCC  Equilibrium mentoring programme (2017, jeden rok mentee) 
 • Business & Professional Women CZ (2016, 2017, 2018)
 • Equal pay day
  Konference WO.men – sebevědomí a potenciál žen
 • Absolvovaných mnoho Retreatů v ČR i Asii, Silent retreaty, Walking mediation, Párové cvičení jógy, Restorativní jóga

Spojte se se mnou