Pomáhám ostatním nálézt své poslání skrz vnitřní nastavení a překonat své výzvy a obavy ze změny, dostat se tak ke svému pravému já.

Výsledkem pak pro Tebe bude konstantní štěstí, spokojenost, žití v radosti a naplnění v osobním i pracovním životě.

Jsem transformační koučka s celostním přístupem se zaměřením na tvoje životní změny a výzvy, které chceš společně projít a dostat se ke svému POSLÁNÍ.

Spojuji práci s tělem a duší pomocí metod NLP, psychologie a metody mé vlastní na míru pro klienta, Self Empowermentu, která pomáhá nalézt životní směr a klienta učí nalézt svoji jedinečnou cestu, kterou propojí i se svým businessem.

Jsem maminka, spokojená partnerka i podnikatelka, která odešla za svým posláním a voláním srdce.

aneta-nozarova-koucka

Transformační proces změny v praxi

PS: Pokud chcete o mě vědět více, např. o tom,  jak jsem hubla, až jsem konečně zhubla, absolvovala v 11- ti letech operaci ploténky, naučila se znovu chodit, prošla si pro mě náročným studiem na VŠ, absolvovala vysněnou letní stáž v Ahold Czech Republic, současně mi byl diagnostikován nezhoubný nádor na hypofýze, rok jsem žila a studovala v Austrálii, běhala kolem pláží v Sydney, cvičila jógu na Bali, projela téměř celý svět, vrátila se do ČR do velké rodinné firmy,  neustále pracovala na zmenšení nádoru díky józe a přírodním medikamentům, dělala marketing, porodila dceru, založila konference WO.men a byla vybrána do mentoringového programu od BCC Equilibrium, až jsem dospěla ke coachingu celostním způsobem a programu Self Empowermentu ostatních  a terapeutické józe, o které vím, že  funguje téměř na všechno…

Čtěte My Story níže:)

Moje filozofie

ŽÍT ŽIVOT  V SOULADU SAMA SE SEBOU, V HOJNOSTI, LÁSCE a VE SVÉM POSLÁNÍ…

Dovolit si být sama sebou a současně žít v rovnováze a souladu s celkem, který nás obklopuje.

Kouč nerovná se psycholog. Kouč je partner a průvodce ve změně.

Coaching je krátkodobé či dlouhodobé partnerství (klient – kouč), které je založeno na důvěře a jehož cílem je, aby příchozí změna byla rychlá, pozitivní a v souladu s Vašim přirozeným nastavením.

Úkolem kouče je klientovi aktivně naslouchat a klást takzvané «silné otázky». Během několika podnětných rozhovorů, dochází k odstranění vnitřních bariér koučovaného, tak aby co nejefektivněji využíval svůj vnitřní potenciál a byl spokojenější a úspěšnější.

Nabízím komplexní terapie – holistickým přístupem, coaching, sdílení a především přátelské prostředí, kde propojíme vnější i vnitřní vlivy na Váš život a nastavíme akční plán ve všech hlavní oblastech života (rodiny, práce, zdraví, finance, poslání)

Kouč není psycholog. Kouč je partner a Tvůj průvodce ve změně. Coaching je krátkodobé či dlouhodobé partnerství, které je založeno na důvěře a jehož cílem je, aby příchozí změna byla rychlá, pozitivní a v souladu s Vašim přirozeným nastavením.

Programy jsou nastaveny od nejkratšího, seznamovacího hovoru, který je 45 min. zdarma až po roční programy zaměřené na trvalou životní transformaci s mojí plnou podporou. 

Moje vzdelání

 • ČZU Praha, Provozně Ekonomická fakulta, 2005-2010, Ing.
 • SPŠPT Pardubice, Zpracování mouky, 2001- 2005, maturita.

Sebezkušenostní programy

 • BCC  Equilibrium mentoring programme (2017, jeden rok mentee) 
 • Business & Professional Women CZ (2016, 2017, 2018)
 • Equal pay day
  Konference WO.men – sebevědomí a potenciál žen
 • Absolvovaných mnoho Retreatů v ČR i Asii, Silent retreaty, Walking mediation, Párové cvičení jógy, Restorativní jóga

Vzdělávací kurzy a certifikáty​

 • Fisaf Yoga Instructor, Specializace: Hatha jóga, Vinjása a Těhotenská jóga (2019)
 • MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) 8-mi týdenní program 
  u certifikovaného lektora Michala Dvořáka, Praha (2019)
 • Science of Happiness, 47 hodin, Online, UC Berkeley, Dacher Keltner, Ph. D., Emiliana Simon-Thomas, Ph. D. (2017)
 • Transformation Life Coach Certification, Transformation Academy USA, Online Course (2020)
 • Holistic Health and Wellness Coach, Holistic Coach Academy, Online Course by Louise Anne Maurice (2020)
 • RMT CORE 100 training ROBBINSON – MADANES coaching program – probíhající online (2020)
 • Buddhism and Modern Psychology, Princeton University, Online by Robert Wright (2020)
 • NLP koučink – kompletní kurz, Mgr. Daniela Kalvodová, Seduo Online kurz 2021

 • Beyond NLP Master Practitioner iGNLP™ iGCLC™ Certified training in System Thinking and 4D coaching techniques, Matt Barnett, Udemy Online kurz 2021

 • Acredited Professional Spirituality Coach, Udemy, Online Course by Dr. Karen E Wells Instructor (2020)
 • EST  2 stupně (Energetická Spirituální Terapie), Alessandra Lanzafame, Online kurz 2020
 • Mapa Duše Proffesional Certification (Soul Design), Alessandra Lanzafame, Online kurz a školení (2020)

Profesionální školení pro vysoký a střední management, Exportní poradce,  Marketingové semináře a Workshopy, Brand Management, Website a Social management, Corporate identity – bývalý jednatel společnosti Kompek a nyní Exportní manager spol. s r.o.

Aneta

Celostní koučka s Holistickým přístupem se zaměřením na přetvoření  životní změny v realitu a podporu klienta ně cestě.  

Terapeutická lektorka jógy, twin flame coach, milovnice běhu, meditace a přírody. Cestovatelka, propojovatelka lidí, směrů, kultur i vyznání tělem i duší.

Flexibilní osoba, která chce předávat všechny doposud získané zkušenosti = příležitosti a propojovat je v praxi s cílem viditelné změny ve vašem životě. S vlastní zkušeností, že je možně změnit vše…

aneta-nozarova-koucka
aneta-nozarova-koucka

Vystudovala základní jazykovou školu a už tehdy směřovala spíše do světa než na vesnici, odkud pochází. Příroda jí provází na každém kroku. Chtěla objevovat dálky, proto už v 11 letech a poté ještě několikrát absolvovala jazykové kurzy v Anglii. Už samotné setkávání s jinými kulturami a studenty z celého světa jí fascinovalo.

Ale už tam měla problémy s výkyvem váhy a poté nastala cesta hubnutí, která se ustabilizovala až jógou. Mezitím byla ale ještě operovaná s vyhřezlou ploténkou a musela se naučit znovu chodit.  

Vždy byla více pro změnu než postávání na místě…

A tak šla studovat střední školu do Pardubic- daleko od domova, která byla se zaměřením na rodinný business – zpracování mouky a potravinářství.

Dále si pak vybrala cestu Provozně ekonomické fakulty na ČZU v Praze, která jí sedla přesně na míru. Na konci 4. ročníku absolvovala Summer Internship v AHOLD Czech Republic na téma Bakery Department, prognóza a vývoj, jehož závěry byly poslány a prezentovány před holandskou centrálou.

Bohužel v té době již začaly i zdravotní problémy (současně po vysazení užívání hormonální antikoncepce) a  vyšetření ukázalo nezhoubný nádor na hypofýze. Čekalo se, jaký bude vývoj nádoru a Aneta se rozhodla,  že jestli chce cestovat, tak teď nebo nikdy a vybrala si po skončení VŠ rovnou cestu nejdelší – roční studium Aj v Austrálii.

Žila v Sydney, přes den se učila Business English a večer pracovala jako obsluha v plážové restauraci a když vzácně vyšel čas, tak běhala kolem Bondy Beach – jedné z nejznámějších pláží na světě. Až tady naplno propadla józe a zdravému australskému stylu života. 

Navštívila také všechny okolní města i země (Fiji) a právě toto bere jako největší životní zkušenost a největší CESTU SEBEPOZNÁNÍ. Při návratu domů do Evropy ještě pobyla v Asii, na Bali, Malajsii, Singapuru a Srý Lance, kde čerpala jógové dovednosti.

Po návratu zpět do rodinné firmy začala jako marketingový specialista, společně se zbytkem rodiny se dohodli na razantní změně původního loga i k jiným novým zásadním krokům společnosti a čelili tak velkému neznámu.

Absolvovala několik kurzů a školení na téma leadershipu, marketingu, retailu, brandingu značky.  Poté otěhotněla, ale i po porodu cítila, že chce 
i nadále být v dění a realizovat se.

Společně s podobně smýšlejícími  ženami vytvořila značku konference WO.men, jejímž principem bylo podporovat ženy v jejich záměru  a zvyšovat jejich sebevědomí a potenciál. Chodila na akce Business & Profesional Women ČR a dostala se do programu Equilibrium pořádané Britskou obchodní komorou, kde dostala svého mentora (Nejvyšší manager nadnárodní společnosti) pro rozvoj kariéry a ostatních životních cílů.

Už tady vznikl nápad propojit coachingové metody s jógovým přístupem k životu, čištění bloků na podvědomé úrovni a vytvořit tak ucelený program Holistického přístupu i koučování. Protože vše s sebou souvisí a tedy nelze Tělo, mysl ani duši oddělovat.

Zajímá se také o rozvoj start-upů, sama byla najata na vytvoření projektu Tree Top pod značkou China Tours, který je zaměřen na firemní zájezdy na klíč.

Mohla tak spojit životní lásku cestování s nabízejícím se obchodním potenciálem, ale opět ji to vrátilo na vlastní cestu.

CESTU SEBEPOZNÁVÁNÍ a předávání fungujících a ozdravných metod dalším, kteří hledají stále využití svého maximálního potenciálu přirozeným a autentickým způsobem…

S láskou, Vaše Aneta

Spojte se se mnou