5denní minikurz

JAK ŽÍT V LEHKOSTI A PODNIKAT U TOHO

Každý den dostaneš rychlý návod mailem, který ti zabere max. 5 minut, jak si věci zefektivnit. 

Žádné dlouhé slohy, ale konkrétní tipy, co můžeš udělat okamžitě, co Ti uleví ruce i hlavu, a co má hlavně trvalý efekt

Mail si přečteš vždy, když na něj budeš mít čas a zůstane Ti navždy.

🖤 Jdeš si po své cestě životem, ale zatím to bylo jen ve stylu “Kolik dám – tolik dostanu?”

🖤 Myslíš si, že bez tlaku na výsledek to nejde, ale toužíš po klidu a lehkosti v každé oblasti tvého života?

🖤 Bereš investici jako investici do sebe?

🖤 Máš se ráda, ale tušíš, že ještě nějaký díl skládanky chybí?

🖤 Vyděláváš hezké peníze, ale víš, že jde mít VÍC?

🖤 Stojíš nohama na zemi, ale také posloucháš, co Ti říká srdce?

TO jsi ty?

Co začít od konce - představit si a procítit, co vlastně chceš?

jaký život opravdu chceš a kolik v něm potřebuješ financí na svobodu? Jaké lidi ve tvém životě chceš? Až potom si vypracovat strategii, co dělat, a jak to dělat? Dle těchto vyslaných záměrů se tvoří příležitosti v tvém světě a pak tomu pomalu začne odpovídat i realita. Nemusíš se řídit tím, co někdo vymyslel, jak žije někdo jiný… můžeš si nadesignovat svůj život sama.

“No jo Anet, ale to přeci nejde, to bych byla označována za divnou, to jsou jen sluníčkářské řeči…”

Odpovědí pak je: Proč tak tedy někteří z nás, více a více, už žijí, proč nás tito lidé inspiruji, proč jim závidíme, že tak chceme žit také a sami sobe říkáme, že to nejde?  Není to jen reakce na to, ze sami nevíme, jak to udělat a jen se bojíme vykročit jinak – jinak než je standard?

“No jo, ale vždyť to ale někdo musí udělat, kdo to za mě udělá? Kde mám stále brát čas na sebe?”

Odpovědi přesně na tyto otázky budeme den po dni rozebírat v minikurzu, kde získáš praktické a hlavně rychlé a použitelné rady na denní bázi, které Ti uleví a postupně ukáží tu pravou cestu pro tebe. Co předělat, co delegovat, kde skončit, nebo jak začít věci dělat jinak.

Co na tebe čeká?

  • Po dobu 5 dnů budeš získávat jako pracující žena, matka, podnikatelka, manželka, přítelkyně, TIPY, jak být maximálně úspěšná a ještě vše dělat v lehkosti tím, že prostě seš…
  • Nečekej žádné dlouhé návody, ale konkrétní TIPY co fungují a jak denně během 5 min tyto tipy zapracovat tak, aby tě už nikdy neopustily a ty žila stále lehčeji, naplněně, ale také v bohatství.
Aneta Nozarová, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

“Ale Anet, to přeci není možné. To nestačí!!! Když nebudu pracovat denně tolik a tolik hodin, nedostanu se na stejné zisky, nikdo to za mě neudělá. A že by se během 5 min. denně mohlo něco změnit?”

Tak přesně toto milá ženo, Ti chci právě ukázat, že naopak v minikurzu zmíněnými Tipy, které pravidelným praktikováním funguje už vícero podnikatelkám, plně vytíženým ženám, které zajetému kolečku a stereotypu, řekly dost!!!! Mega moc milionů levelů spokojenější!!!

Podíváme se mimo jiné na témata:

  • Komunikace
  • Strach
  • Finance
  • Delegování
  • Zjednodušování
  • Kvalita místo Kvantity
  • Energetické práce s Intuicí

Těšit se můžeš i na překvapení ve formě Bonusového dne 🖤 a dalších milých překvapení..

Jaké je moje story?

Jsem mentorka úspěšných žen v lehkosti a transformační koučka s celostním přístupem. Pomáhám ženám nalézt své POSLÁNÍ, a dostat se tak ke své plné autenticitě. Přes vnitřní limity a přesvědčení až do žití a podnikání v lehkosti a nastavení si své maximální hodnoty.

Spojuji práci s tělem a duší pomocí metod NLP, psychologie a řady dalších metod na míru klientkám.

Jsem maminka, spokojená partnerka i podnikatelka, která odešla za svým posláním a voláním srdce.

Sama mám za sebou řadu životních výzev, které je potřeba překonávat. Každý se mění, je to přirozené, já i moji klienti. Je však důležité na cestě rozpouštět svá přesvědčení a naučit se žít v lehkosti.

Celý můj životní příběh si můžete přečíst tady

Aneta Nozarová, mentorka, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body,, joga,

Reference klientek?

“Anet, každý den děkuji za to, že jsi mi přišla do cesty. Myslím, že svoji misi plníš na 150% a doporučila bych Tě každému, kdo se chce vydat cestou svého pravého já.
Hanka

“Už jsem v procesu! A to díky tobě Anet.  Už to bylo k nevydržení! Teď mám zpět svou sílu, to nepohodlné mi nebere tolik energie a mám spousty nápadů.”
Naďa

“Anetko, sezení s tebou mi neskutečně otevřelo oči. To, co ty umíš předat, a jak to umíš LÁSKYplně vysvětlit, to je jak kouzlo! Věci se začaly dít hned po našem skončení  a já nevycházím z údivu, jak to celé dokonale funguje. Stát si energeticky ve své síle – děkuji Ti! Jsi neskutečná!”
Alena

“Anet, chtěla jsem Ti moc poděkovat z celého srdce.  K uvědomění, ke kterému jsi mě přivedla, mi úplně změnilo život. Našla jsem svoje poslání a jsem Ti za to nesmírně vděčná. Přivedla jsi mě na myšlenku adoptovat dítě. Jela jsem podle šablony, co je normální, ale já vlastně “normální” život nechci, chci si žít po svém. Nyní už jsem na své cestě a začíná se to dít. Takže děkuji za to, co děláš! Má to obrovský smysl.:) “
Iva

“Chtěla jsem Ti napsat, že teď mám fakt pocit, že žiju život v lehkosti, což bylo naším cílem:) Mám z toho radost, najednou jsem si uvědomila a došlo mi, že to na vše sedí, tak jsem ráda a vděčna. Uvědomila jsem si zpětně za ten rok, jak jsem se posunula.  Je to neuvěřitelný a fascinuje mě, když člověk vlastně pracuje jen se sebou, jak to nakonec “OPRAVÍ” všechny části života (partnera, rodinu, kamarády, práci). Už chápu tomu, jak jsi stále říkala, že “NAŠE REALITA JE JEN V NAŠICH HLAVÁCH, A TAK SI JI KAŽDÝ SÁM MŮŽE TVOŘIT.” 

Aneta Nozarová, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,
.