Přes BOLEST, STRACHY a NEMOCI  do SPOKOJENOSTI, HOJNOSTI, LÁSKY a SUPER VZTAHŮ

ŽIJ ze své SÍLY….

Aneta - Holistic Transformative Spiritual Coach

Celý život jsem hledala víc, pořád mě to táhlo dál a dál objevovat, nikdy jsem nevydržela sedět na místě, v jedné práci, v jedné skupině lidí, jezdit na stejná místa. Miluji propojování a zkoumání věcí z více pohledů a všech úhlů. Není to jen černo bílé, jak se říká…naopak svět a život je velmi barevný a ovlivněn mnoha proměnnými a ten kdo se mění, se posouvá.

Proto jsem i já stále hledala ten posledník puzzlík až jsem ho našla, to co už jsem dlouho jen tiše uvnitř sebe slyšela: coaching a láska. Ta láska je můj dar duše. Každý má jedinečný dar a mě tímto objevem do sebe vše zapadlo. Dohromady s coachingem jí předávám dál. Jsem štastná, žena a matka na cestě, po které chci neustále objevovat, ale jen autenticky k sobě.

Pomáhám najít váš životní směr a CESTU

aneta-nozarova-koucka

Díky všem nasbíraným životním zkušenostem a životním zkouškám bych Vám ráda nabídla metodu komplexní terapie, v které spojíme TĚLO a DUŠI s MYSLÍ, které od sebe neodděluji.

Díky mé vysoké empatii můžu kombinovat metody moderní neurovědy, fyzické a dechové cvičení s energetickým a spirituálním, kvantovým přístupem, zdravým a udržitelným životním stylem, který odpovídá Vašemu autentickému JÁ.

A to vše zcela přirozenými metodami.

ŽIJI ŽIVOT V SOULADU SAMA SE SEBOU A V HOJNOSTI ve svém poslání…

Coaching je skvělý, mentoring taky, ale každý si stejně musí tu svou cestu najít sám, a proto jsem tady pro Vás. Tu cestu transformace a často bolestného probouzení jsem si už prošla. Většinou skrz partnerské i rodinné VZTAHY  a NEMOCI, které se pro mě všechny staly velkými učiteli.

Díky józe, meditacím, dechovým  a relaxačním cvičením, energetickým čištěním a spirituálnímu napojení na sama sebe, kdy jsem odmítla všechny medikamenty, jsem si udržela své  ZDRAVÉ JÁ.

Jsem stále na cestě a celý život budu, ale už nyní můžu říct, že jsem šťastná máma, naplněná koučka v životě i v partnertsví.

 Životní lekce budou chodit dál, ale pomocí všech zmíněných metod už vím, jak si zkušenost přetvořit v příležitost a nastolit opět slunce v duši. Z rodinné vysoce fungující business firmy, leadershipu, marketingu, konferencí jsem nemohla jinak než poslechnout volání za posláním a jsem tady pro Vás, aby i Vy jste mohli u sebe tak velkou ZMĚNY zažít a že je víc než krásné žít v souladu se sebou, být svým pánem a žít svobodně ve všech aspektech svého života.

I z hlubokých 10- letých depresí bez prášků a nemocí všeho druhu lze vyjít za sluncem, vítězně,  obohacen a spokojen. Strachy přetvářet v příležitosti. A strach je jen jedna z emocí, která se dá nahradit,  i když Vás původně má chránit.

Nyní Tě ale brzdí v dosažení svých SNŮ.

V EMPOWERED SESSIONS a TRANSFORMAČNÍM PROGRAMU najdeme konkrétní cestu pro Vás.

Co nabízím

Komplexní terapie, coaching, sdílení a především přátelské prostředí.  Od individuálního sezení, kde si od všech  metod nastíníme, kde začít a stanovíme akční plán ihned poté, co Vás poznám, tak můžete pokračovat i v uceleném programu 1,5 měsíce, 3 měsíce nebo půl roku, kde se Vám budu plně věnovat a projdu si s Vámi životním obdobím plných změn dotažených podle Vašich představ.

Moderní svět možná ještě nerozpoznal tvojí SÍLU, ale já ji vidím a pomůžu Ti, aby jí svět uviděl také a v plném rozsahu!!

V čem jsou mé programy a coaching jiné?

aneta-nozarova-koucka

Co se MAXIMÁLNĚ může stát ve spolupráci se mnou?

Konečně můžete žít svoje sny, ze své plné síly TVŮRCE, ze svého poslání, které tady cítíte, že máte vykonávat.

Konečně uvidíte plnou pravdu a ne iluze, které nás společnost naučila. Budete žít v míru k sobě i odpouštět ostatním, Lásce a Spokojenosti na běžné denní úrovni.

Společně ten puzzlík i v podobě daru Tvé duše najdeme.

V čem jsou mé programy a coaching jiné?

Buďte LEADEREM, který řídí z místa Vaší pravdy ne z místa strachu a ega

PROČ říci Ano

Chcete už ale opravdu vážně posunout váš život a zdraví do hojnosti a bohatství?

Pravděpodobně si nebudeme rozumět když:

JAKOU CENU MÁ TO, KDYŽ TEĎ NĚCO NEZMEŇÍTE? KOLIK VZTAHŮ, ENERGIE A PENEŽ VÁS TO BUDE STÁT ZA ROK? ZA 2 ZA 5 let Vašeho života?

KOLIK VÁS OPRAVDU STOJÍ ZŮSTAT NA MÍSTĚ?

NAPLNĚNÝ ŽIVOT & BEZPEČÍ PROBLÉMŮ???
Krátce se zamyslete…

Jsem Váš most mezi tím, co vidíte a co Vám pomohu vidět, brzy…

Spojte se se mnou