"5 KROKŮ JAK PŘEKONAT STRACH"

E-Book pro tebe zdarma

Pomáhám ženám nalézt své poslání poslouchat své vlastní vnitřní nastavení a překonat po cestě všechny emoční a mentální bloky, které jim brání v tom mít vše, co chtějí.

Výsledkem i pro Tebe pak bude spokojenost, žití v radosti a naplnění v osobním i pracovním životě.

Možná si říkáš, proč právě 5 Kroků, jak překonat strach? Protože tato cesta osobně pomohla mě se dostat tam, kam jsem cítila, že patřím. Jen ty strachy mě brzdily. Proto spojuji vše, co jsem se naučila a co prověřil sám život a ne slepě psané poučky.

Proto vznikl i tento E-Book, který je praktickým návodem, jak se skutečně strachu zbavit a ne ho jen zadupat do země, aby se mohl vynořit jinde a v jiné podobě. V této příručce budeme STRACH přijímat, aby právě nikdy nad tebou neměl navrch a abys to byla TY sama, která si řídí svůj život…

"Strach je jednou ze základních emocí. Bohužel mu dáváme větší váhu než bychom chtěli."

Na začátku je asi fajn se podívat tváří tvář svému největšímu strachu, limitu, co tě nenechá spát a neustále se přes tuto bariéru nemůžeš přenést. Tento strach si pak napsat, popsat odkud pramení, kdy se u tebe vyskytuje, jaká situace člověk se při něm opakují, jak se potom cítíš a co vše Ti ten strach bere a o co díky němu nepoznáš, když ho nepřekonáš?

Chceš už se ho jednou provždy zbavit, tady je 5 KROKŮ, které tě s tím pomůžou:

  1. Kam se chceš dostat a proč tam ještě nejsi?
  2. Tvé Proč?
  3. Čeho se bojíš? Aneb přijetí toho nejhoršího scénáře.
  4. Akční kroky, jak strach nadobro překonat.
  5. Jak si udržet vnitřní balanc?

Pokud cítíš, že tě toto téma zajímá a je pro tebe aktuální, stáhni si e-book zdarma zde…..

Kliknutím na tlačítko "Chci svou příručku, jak na to" se dostanete k možnosti stažení e-knihy po zadání jména a e-mailu. Po jejich zadání Vám přijde na e-mail s odkazem na příručku k pročtení.

coach, aneta nozárová, odstranění strachu, strach, limity, bloky, vzorce, uvolnení, novy smer,

Otázky a Odpovědi k E-Booku

Jak mě tato příručka může pomoci?

Naučí tě jednoduše zvládat denní stres i dlouhé až chronické strachy a limity díky kterým se nemůžeš posouvat tam, kam bys chtěla.

Co když neumím přesně popsat jednotlivé strachy a jejich příčinu, kde vznikly?

Zkus si před naciťováním strachů nejdříve zameditovat. Budeš více vnímavá. Opravdu se podívej do nejposlednějšího momentu, který si pamatuješ? Možná budeš potřebovat pomoci někoho jiného z nadhledu, kdo Ti s tím pomůže.

Když mám náročný den, tak se nedokážu udržet v balancu a nakonec se s někým pohádám, přejím se, křičím na děti, apod.

Doporučuji si dělat krátké přestávky během dne, tzv. 5 min. dovolené, kdy se každou hodinu, dvě, úplně zastavíš. Vypneš, zregeneruješ. Nesoustředíš se na nic a na nikoho jiného, i kdyby to mělo být, že si obejdeš dům, nebo se zavřeš na WC, kde můžeš být sama.

A co tématu rozpouštění strachů říkají ženy, se kterými na tom pracuji?

“Já si i teď uvědomuji tu změnu, kterou jsem díky tobě ušla a vnímám to u sebe a žene mě to jít dál. Jak rozjetý vlak, nezastavuji, protože se už nechci ohlížet na ostatní a jít k nim se strachem. Proto jsi mi přišla do života.” 

Tessa Nikodem, Beauty care pro ženy

“Dostala jsem doporučení od mé kamarádky, vyzkoušela jsem první zkušební konzultaci a byla jsem nadšená.  To je můj příběh, jak jsem se dostala k Anet. Pořád jsem zvažovala, zda-li je v této nejisté době moudré, investovat peníze do seberozvoje. Nakonec jsem se rozhodla, že půjdu dokonce do měsíčního programu s Anet, a rozhodně toho nelituji. Bylo to úlevné, měla jsem pocit, že mi konečně někdo svítí na cestu.”  

Viktorie Schrotterová, terapeutka a masérka

“Koučink s Anet mi moc pomohl ve rozpouštění vzorců, které mi bránily být sama sebou a naplno se projevit. Díky ní jsem sebevědomější a více ve své síle. Vyčistily jsme blokující vzorce v oblasti financí, rodové zátěže, sebe-sabotující vzorce, které mi bránily v přílivu klientů a v úspěšném podnikání. Moc děkuji a doporučuji.”  

Klára Šmídová, podnikající maminka

Cítíš, že se už nechceš nechat ničím limitovat? Tak si stáhni tuto příručku " 5 Kroků jak překonat strach"

Kliknutím na tlačítko "Chci svou příručku, jak na to" se dostanete k možnosti stažení e-knihy po zadání jména a e-mailu. Po jejich zadání Vám přijde na e-mail s odkazem na příručku k pročtení.

Spojte se se mnou