Speciální rituál, se kterým ustojíš Vánoce

Poslední týden mi klientky nahrávaly zprávy s tím, že mají na sebe vysoké nároky a prosbou o radu, jak si mají vše ustát přes Vánoce. 🎄I když si řekly, že budou dělat jen 3 druhy cukroví, nakonec zjistily, že i to je hodně,  a že vnitřně sice cítily, že jeden druh stačí, jen tento hlásek nenásledovaly.

Pokud to máš stejně a snazíš se opět stíhat a dělat vše sama, na chvíli se zastav a zeptej se sama sebe: Jak to doopravdy chci já? Chci skutečně této činnosti věnovat svůj čas, nebo toužím dělat něco úplně jiného?

A stůj si za tím. 🙏

Ano, nejtěžší je si tuto hranici ustát. Zároveň se ti tím ale nesmírně uleví a tlak, který si na sebe nakládáš, poleví.

Nevíš, jak sama sobě začít naslouchat?

Mám pro tebe speciální zastavovací rituál, který ti v období zvýšených nároků na dokonalost pomůže. 🧘‍♀️

Nemusíš překopávat celý svůj program a zvyky, aby se ti život začal pomalu, ale jistě měnit směrem, po kterém toužíš. Ani stopnout vše, co děláš, a odložit vše, co si přeješ, jen proto že jsou teď Vánoce. 🫣 Stačí malé, ale pevné a pravidelné kroky.

Dokonce stačí jen 5-10 min. denně! Co se za tak krátkou chvíle může změnit? Téměř všechno.

✔️ Plně se zkoncentruješ.

✔️ Vyjasníš si, co má prioritu nyní.

✔️ Ve výsledku pak ještě nakonec zrychlíš.

A co že je to za zázračnou metodu? 💫

Určitě ji znáš, ale vsadím se, že ji nepoužíváš. Pojď ji dnes vyzkoušet: Lehni si na podložku nebo postel, opři si nohy o zeď a jen tak relaxuj. Třeba takhle jako já.

Díky pravidelnému zastavování budeš zrychlovat tak, že z toho budeš sama zaskočena, ale zároveň vykoncentrovaná na jasný cíl i záměr, který máš. 🙌 To vše společně s vnitřním klidem, který se tě zhostí, protože budeš znát svou momentální prioritu. Tak, jak budeš praktikovat pravidelně, o to víc bude vše dávat jasný směr a ty budeš mít více energie jít za svým.

Tuto metodu používám roky mezi cally, nebo jako poobědovou pauzu, která nahrne krev zpět, kam má. Skvěle funguje i ve chvílích denního kolotoče 🎠, kdy nevím co dřív, tak alespoň na 2 min. převrátím nohy, nebo při PMS, kdy urychluje nástup menstruace a uvolnění.

Vyzkoušej a dej mi vědět, jak na tebe tato super jednoduchá metoda zafungovala. 🤩

A protože je konec roku tady, užij si můj nový Vision Magic Planner. Najdi si svou chvilku a rozluč se se starým rokem, abys mohla přivítat ten nový..