Aneta Nozarová, sama, mentorka, business, work life balance, koučka, kouč, coach, transformace, změna, restart, life, mind, body, joga,

Jsi spokojená sama se sebou?

Máš svůj život více jak stabilní? Co to znamená?

Plní se Ti všechny sny, máš rodinu a nejbližší, kteří tady vždy jsou?

Tak můžeš konečně začít konat taky sama něco pro ostatní, konat dobro, jak se říká, v zájmu celé společnosti. Když je tvá studna plná vody, a vzkvétá, můžeš se o vodu dělit s druhými. Pokud jsi jen krůček od spokojenosti, může ti pomoci i můj minikurz zdarma Jak žít i podnikat v lehkosti.

 

Proč to nefunguje opačně? Proč by chtěl každý zachránit svět, pomáhat všude možně, ale přitom nemá vyřešeno a uspokojeno samo sebe?

Protože tím, že se rozdáš, tak se nenaplníš. Tím, že nechceš vidět a řešit své priority, se jím nevyhneš. Protože tím, že ostatním dáš, bereš sobě a ukazuješ vlastně jen svou NEsebelásku.

V případě, že nejsi sama spokojena, nemůžeš tak učinit ani druhého, kohokoli. Vždycky mě mrzí chvíle, kdy si lidé sílu a důležitost vlastní vody uvědomí, až když jejich studna vyschne.

Takový je zákon hmoty… Můžeš dát jen to, co sama máš, ať je to strach, drama, napětí, nespokojenost, očekávání, naděje…nebo lásku, přijetí, pochopení, spokojenost, vyrovnanost nebo svobodu.

 

 

 

Vyber si sama, a buď k sobě upřímná, co právě můžeš ostatním dát, když chceš něco dělat?

Nebo se na chvilku zastav a uvědom si, jestli by třeba teď nebylo fajn se věnovat sobě. Dát péči sobě a pak až někomu dalšímu. Pokud potřebuješ pomoc nebo poradit, jak zaplnit svou životní studnu vodou, ozvi se mi klidně na nezávazný hovor zdarma nebo mi napiš.

 

Kolik máš sama energie a jak moc můžeš ještě dávat?